Keith Regier

  • Montana
  • Senator
  • Republican
  • District 3

Capitol Office

Email Keith.Regier@mtleg.gov

Phone 406-756-6141

Serving District 3

Sponsored Bills


SR 61

Confirm Governor's appointee to Public Safety Officer Stan &Training

  • Introduced Apr 15 2019
  • Filed with Secretary of State May 03 2019

SR 57

Confirm Governor's appointees to Board of Crime Control

  • Introduced Apr 15 2019
  • Filed with Secretary of State May 03 2019

SB 348

Generally revise laws related to probation and pretrial services

  • Introduced Oct 10 2018
  • Died in Standing Committee Apr 25 2019

SR 20

Confirm Governor's appointee for Water Court judge

  • Introduced Jan 22 2019
  • Filed with Secretary of State Feb 15 2019
View more bills

Sources

Data on Open States is updated nightly from the official website of the Montana Legislature.

If you notice any inconsistencies with these official sources, feel free to file an issue.